Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Para kandelabrów 3-ramiennych, neogotyckich

brąz, niegdyś złocony; wys. 53 cm, szer. 32,5 cm;
Francja?; XIX/XX w.
estymacja: 5 000 - 6 800 zł