Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Para świeczników 7-ramiennych, judaicum

mosiądz polerowany, złocony?; wys. 73,5 cm;
U.S.A., 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł