Nr katalogowy: 1826

Nr katalogowy: 1826

Tkanina dekoracyjna

haft, nić metalowa, srebrzona i złocona, nici jedwabne, taśma pasmanteryjna,
satyna; 153 x 28 cm. Europa Zachodnia, ok. poł. XVIII w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł