Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Szafa kredensowa w stylu klasycystycznym

potężna, dwuczęściowa, fornirowana wzorzystym mahoniem;
257 x 138 x 60 cm; Polska (?), k. XVIII w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł