Nr katalogowy: 329

Jerzy SKARŻYŃSKI (ur. 1924)

Nr katalogowy: 329

Kompozycja abstrakcyjna, 1969

akwarela, papier, 24 x 15,3 cm; sygn. l. d.: J. SKARŻYŃSKI 69