Nr katalogowy: 116

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 116

W domowym zaciszu, 1896

olej, płótno; 55,5 x 74,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: P. Sewe: Böhmowi / Win. Wodzinowski / 1896.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł