Nr katalogowy: 1107

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 1107

Przed Kościołem w Modlnicy

akwarela, tektura jasnobrązowa; 46,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł