Nr katalogowy: 1111

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 1111

Kościół Św. Krzyża w Krakowie, 1957

olej, tektura; 61,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z Przebindowski;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł