Nr katalogowy: 1113

Franciszek Roman RUTKOWSKI (1892-1940)

Nr katalogowy: 1113

Z nad Bystrzycy Nadwórniańskiej, 1915

olej, tektura; 16 x 22,5 cm
sygn.. i dat. p. g.: Fr. Rn Rutkowski / 1915.;
estymacja: 2 400 - 3 000 zł