Nr katalogowy: 1115

Franciszek Roman RUTKOWSKI (1892-1940)

Nr katalogowy: 1115

Spacer gondolą, 1925

olej, tektura; 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Fr. Rom. Rutkowski / Venezia 1925.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł