Nr katalogowy: 1130

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1130

Wierzby nad mokradłem

olej, płótno; 45,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Tu… (słabo czytelnie, czerwienią).
estymacja: 900 - 1 200 zł