Nr katalogowy: 1306

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 1306

Postać kobiety - She Stoops To Folly

litografia barwna, papier; 55,5 x 40,5 cm (wymiar odbitki), 72,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 248/350 (ołówki
estymacja: 1 800 - 2 400 zł