Nr katalogowy: 1311

Salvadore DALI (1904-1989)

Nr katalogowy: 1311

Para prac: - Biblia Sacra

1. Sanguis Novi Testamenti, litografia barwna, papier; 28 x 21 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Dali / 1965 (drukiem);
2. Ecce Homo, ltografia barwna, 28 x
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł