Nr katalogowy: 416

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

Nr katalogowy: 416

Wieża pamięci, 2003

olej, płótno; 200 x 135 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Andrzej Fogtt / wieża pamięci / 19 VI 2003 / olej / Tower of Memory.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł