Nr katalogowy: 419

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 419

Ukryty wymiar (praca programowa), 1998

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d: BJ1998.
estymacja: 18 000 - 20 000 zł