Nr katalogowy: 1408

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

Nr katalogowy: 1408

Portret dziewczyny z książką

olej, płótno; 69 x 56 cm;
na odwrocie napis: 1956-1972 / JERZY LUBAŃSKI.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł