Nr katalogowy: 1412

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1412

Słoneczniki, 2008

olej, płótno naklejone na płytę; 78 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: MP 08 (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 2 800 - 3 600 zł