Nr katalogowy: 1419

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 1419

Amida, 2018

akryl, płótno; 80 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2018 NAGIĘĆ (kredką).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł