Nr katalogowy: 1423

Ireneusz STELMACH (ur. 1967)

Nr katalogowy: 1423

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. p. d.: Stelmach;
estymacja: 5 000 - 6 600 zł