Nr katalogowy: 1426

Maciej NAWROT (ur. 1986)

Nr katalogowy: 1426

Bez tytułu (L. W. N.), 2012

olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU (L. W. N.) 2012.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł