Lech OKOŁÓW (ur. 1933)
Nr katalogowy: 1435
Motocyklista
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł