Nr katalogowy: 607

KPM - Królewska Manufaktura Porcelany w Berlinie (od 1763)

Nr katalogowy: 607

Grupa figuralna mitologiczna - Diana i Akteon (?)

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; drobne retusze złoceń, przetarcia - ubytki farby na tunice bogini;
wys.24 cm; podstawa (nieregularny owal) 23 x 19,5 cm
estymacja: 10 000 - 13 000 zł