Nr katalogowy: 1817

Nr katalogowy: 1817

Ikona - Święty Mikołaj, w okładzie

tempera na desce z dwiema szpongami grążonymi w sztorcach, blacha mosiężna srebrzona i złocona; 31 x 23 x 4 cm.
Rosja, po poł. XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł