Nr katalogowy: 83

Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)

Nr katalogowy: 83

Fryzjer w naturze, 1998

olej, akryl, płótno; 80 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: M. Woszczyński
Cena sprzedaży 1 000 zł