Nr katalogowy: 122

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 122

Wybieraj!, 1931

olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kaź. Pochwalski / 1931.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł