Nr katalogowy: 129

Leon DEMBOWSKI (1823-1904)

Nr katalogowy: 129

Para obrazów: Napad wilków

olej, płótno; 32 x 52,5 cm (wymiar każdej z prac);
każda z prac sygn. p. d.: E. DEMBOW (czerwienią);
estymacja: 8 000 - 10 000 zł