Nr katalogowy: 142

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 142

Kościół w Obidowej

olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: St. Paciorek / Obidowa.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł