Nr katalogowy: 145

Johann Paul Adolf KIESSLING [KIESLING] (1836-

Nr katalogowy: 145

Portret Maxa Flecka, 1907

olej, płótno; 129 x 89 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: Max Fleck / nach. Paul Kiessling / 1907.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł