Nr katalogowy: 148

Jean-Baptiste GREUZE (1725-1805) - kopia, XX w.

Nr katalogowy: 148

Polka

olej, tektura; 44,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
nieczytelny napis w prawym dolnym rogu.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł