Nr katalogowy: 1103

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900 ?-1980)

Nr katalogowy: 1103

Pejzaż podgórski - Bielany krakowskie, 1935

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
23,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: MSzczerbiński 35.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł