Nr katalogowy: 1106

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 1106

Lwów - Kaplica Boimów, ok. 1970

akwarela, ołówek, karton; 29 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA,
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena oferowana 1 000 zł