Nr katalogowy: 1113

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 1113

Pejzaż górski

pastel, papier; 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł