Nr katalogowy: 1128

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 1128

Lwów, ok. 1970

olej, płótno; 50 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA /-ACEDAŃSKA
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł