Nr katalogowy: 1135

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 1135

Św. Stanisław wskrzeszający Piotrowina

olej, płótno; 97 x 51,5 cm;
opisany na odwrocie: Mal. Stroynowski Leonard / 1858-1935.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł