Nr katalogowy: 1148

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

Nr katalogowy: 1148

Zima w górach

olej, sklejka; 36 x 40 cm;
sygn. p. d.: Cieczkiewicz;
estymacja: 2 200 - 2 800 zł
Cena oferowana 2 000 zł