Nr katalogowy: 828

Fabryka Broni Siecznej GABRIEL BOROWSKI (czynna od 1900)

Nr katalogowy: 828

Kordzik oficerski polski, w pochwie

stal niklowana, mosiądz złocony, imitacja kości; drewno, skóra;
Warszawa, Leszno 73, lata 30. XX w.
estymacja: 5 800 - 7 700 zł