Nr katalogowy: 1814

Nr katalogowy: 1814

Ikona - św. Jan Ewangelista

olej na desce (z dwu szpong zachowana jedna); 50 x 34,6 x 2,5 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł