Nr katalogowy: 1816

Nr katalogowy: 1816

Szabla oficera gwardii króla Szwecji i Norwegii

stal, brąz złocony, drewno, jaszczur, drut mosiężny;
Szwecja, lata 60. XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł