Nr katalogowy: 1902

Nr katalogowy: 1902

Szafka kątowa neostylowa

fornirowana mahoniem; wys. 149,3 x gł. 58 cm, boki 66,3 cm,
Europa, 1 ćw. XX w.;
estymacja: 1 500 - 1 900 zł