Nr katalogowy: 120

Franciszek SUNDERLAND, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 120

Krakowskie Przemieście o zmierzchu, 1935

akwarela, gwasz, tektura; 48 x 67 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opisana: Kościół Bernardynów / Warszawa / Krakowskie Przedmieście / 1935.