Nr katalogowy: 130

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 130

Pejzaż, 1926

olej, płótno naklejone na sklejkę; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Ziomek / 1926.