Nr katalogowy: 139

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 139

Dziewczyna, 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 68 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: KŻelech 1930.