Nr katalogowy: 142

Jan ZAMOYSKI (1901-1986)

Nr katalogowy: 142

Rzucewo, 1927

olej, tektura; 30 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JZ / 1927