Szymon MONDZAIN (1890-1979)
Nr katalogowy: 150
Autoportret przy sztaludze, l. 20 XX
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: Mondzain;
sygn. l. d.: Mondzain;