Nr katalogowy: 154

Robin Christian ANDERSEN (1890-1968)

Nr katalogowy: 154

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno; 37,5 x 47,5 cm;
sygn. na odwrocie: Robin Christian Andersen