Mieczysław SIEMIŃSKI (1891-1965)
Nr katalogowy: 157
Chata w letnim pejzażu
olej, płótno; 26 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Siemiński;
sygn. l. d.: M. Siemiński;