Nr katalogowy: 157

Mieczysław SIEMIŃSKI (1891-1965)

Nr katalogowy: 157

Chata w letnim pejzażu

olej, płótno; 26 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Siemiński;