Nr katalogowy: 450

Józef MŁYNARSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 450

Na Placu Zwycięstwa, 1973

olej, płótno, 81 x 116 cm,
sygn. i dat. p. d. : Młynarski Józef/1973 r.