Nr katalogowy: 606

EGERMANN (?), Novy Bor, Czechy

Nr katalogowy: 606

6 kubeczków

szkło kryształowe, barwione, cięte, złocone, ręcznie malowane;
wys. 8 cm; Egermann (?), Novy Bor, Czechy, II poł. XX w.