Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Komoda barokowa

okleinowana orzechem i ozdobiona mahoniową
wstęgą intarsjowaną; 83 x 111 x 63,3 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.