Nr katalogowy: 413

Aleksander TUREK (1933-2016)

Nr katalogowy: 413

Martwa natura, 2005

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2005.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł